Alışveriş Sepetim

Acer, dayanıklı Enduro serisini piyasaya sürüyor ve içerik oluşturucular için ConceptD serisini genişletiyor

Yeni, dayanıklı Enduro serisi, MIL-810G'ye sahiptir ve saha ve üretim çalışanlarının yanı sıra ilk müdahale ekipleri için tasarlanmıştır. Cihazlar, Acer Enduro Manageability Suite'i (AEMS) ve bir dizi başka güvenlik ve yönetim hizmetini içerir. Tüm iş günü süren performans için iki dizüstü bilgisayar, Intel® Core™ işlemcilere ve uzun pil ömrüne sahiptir. Ve eldivenlerle kullanılmak üzere tasarlanmış esnek tabletler, uyarlanabilirliğe olanak tanıyan bir dizi isteğe bağlı aksesuarla birlikte gelir.
Daha fazla ayrıntı aşağıda ve acer.com'da .

Yeni dayanıklı dizüstü bilgisayar ve tablet serisi

  • Acer Enduro N7 —İlk müdahale ekiplerinin, saha ve üretim çalışanlarının ihtiyaç duyduğu güvenilirliği sağlamak için darbe emici malzemelerden yapılmış dayanıklı bir dizüstü bilgisayar (ve toza ve suya dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış) Enduro N7 ayrıca, biri çalışırken değiştirilebilen çift pille birlikte gelir. 10 saatlik kullanım ömrü ve başka bir yerleşik köprü pili.
  • Acer Enduro N3 —Dayanıklılık ve taşınabilirlik arasındaki dengeyi sağlayan Enduro N3, ince ve hafif bir çerçeveyi korurken tozdan ve sudan korunmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
  • Acer Enduro Management Suite (AEMS) — Büyük miktarlardaki cihazların yönetimini kolaylaştırmak ve mevcut cihazların daha güvenli tutulmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir sistem. AEMS konsolu, bir yöneticinin AEMS etkin cihazlarla uzaktan etkileşim kurmasını sağlar.
  • Acer Enduro T5 —Dayanıklı, sağlam, 10 inç Windows özellikli bir tablet. 10 saatlik pili değiştirilebilir, bu da şantiyede sürekli kullanım sağlar.
  • Acer Enduro T1 tabletleri
    • Acer Enduro T1 (ET110-31W) - İsteğe bağlı portföy klavyesi ile 10,1 inç dizüstü bilgisayar olarak da kullanılabilen esnek, sağlam, 10 inç Windows tablet. Güvenilir ve kullanışlı olan bu tablet, eldiven giyerken de kullanılabilir.
    • Acer Enduro T1 (ET108-11A) —Özellikle perakende, depo ve fabrika çalışanları için tasarlanmış kompakt ve dayanıklı 8 inçlik bir Android tablet. Cihaz, çeşitli benzersiz ortamlara adapte edilmesini sağlayan bir dizi isteğe bağlı aksesuar ve programlanabilir tuşa sahiptir - eldivenlerle de kullanılabilir.

İçerik oluşturucular için yeni dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve monitörler

Acer ayrıca ConceptD dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar ve monitör ailesini genişleterek yaratıcıları zarif tasarım ve üstün güçle destekliyor. Bir dizi ince düşünülmüş özellik, son derece sezgisel bir iş akışı sunarken, yüksek performanslı PANTONE onaylı monitörler, profesyonel fotoğraf ve video editörlerinin yanı sıra animatörler için olağanüstü renk doğruluğu sunar. Son olarak, küçük tasarım stüdyolarını ve yaratıcı meraklıları hedefleyen yeni bir masaüstü bilgisayar, profesyonel düzeyde grafikleri küçük, şık bir form faktöründe bir araya getiriyor.
Daha fazla ayrıntı aşağıda ve acer.com'da .
 

16.08.2021

Diğer Haberler