ACER ASPİRE İ7 4500U 8G RAM 256G SSD RADEON 8600/8700 VGA Yenilenmiş

Marka: Diğer

12,480.00 TL

Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Marka Model : ACER ASPİRE

 İşlemci : İ7 4500U  RADEON® 8 Çekirdek Turbo Up 4.20

 Bellek : 8 GB RAM ( 2x32 )Yükseltilebilir

  SSD : 240 GB SSD  (Yükseltilebilir)

   Grafik : RADEON 8600/8700  RADEON®

 Ekran : 15.6 HD DİYOGONAL    

 

 Sistem :Windows 10  Lisanslı

Donanım: studio audio 

 

Garanti Durumu: 12 ay

Ürün 3 iş gün içerisinde kargoya verilir

Kutu olarak yazilimbudur  tarafından gönderilecektir

 

Yenilenmiş Bilgisayar

Yenilenmiş bilgisayar modellerini siz de incelemeye başlayabilirsiniz. Bu modeller taksit ve garanti imkânı gibi özellikleri sayesinde ikinci el modellerden tümüyle ayrılıyor. Siz de yenilenmiş bilgisayar modelleri arasından bir tercihte bulunmak isterseniz hemen sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yenilenmiş Bilgisayar Nedir?

Yenilenmiş Bilgisayar "TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi" alan, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığınca onaylı Yenileme Merkezlerinde incelenip yenileniyor. Yenilenmiş Bilgisayar  dış görünümü, adeta sıfıra yakın. Tüm fonksiyonları da %100 çalışır hâlde. Bu sayede daha önce farklı bir kullanıcı tarafından kullanılmış fakat uzman ellerce yenilenmiş, sıfır gibi görünen / çalışan bir seviyeye çıkarılıyor. Tüm kontrolleri yapılan yenilenmiş Bilgisayar  . 12 ay süre ile garanti altında olması ve kredi kartına taksit imkânı da bulunuyor.

Yenilenmiş Bilgisayar Niçin İkinci El Bilgisayar Değil?

Yenilenmiş Bilgisayar Bir diğer fark ise yenilenmiş Bilgisayar 12 ay garantili olması. Ayrıca tüm fonksiyonları %100 çalışır hâlde satışa sunuluyor ve sıfıra yakın bir dış görünüme sahip oluyor. Kredi kartına taksit imkânı da sunan yenilenmiş Bilgisayar, 14 gün içerisinde iade avantajı da sunuyor.  fikrinizi değiştirdiğiniz takdirde 14 gün içerisinde iadeden yararlanabilirsiniz.

Yenilenmiş Bilgisayar Modelleri

Bu alanda yenilenmiş Apple ve Samsung modelleri çokça rağbet görüyor. Bunun yanı sıra Asus gibi öncü pek çok markanın da ürünleri öne çıkıyor. Ultra HD video çözünürlüğüne sahip, gelişmiş işlemcisi  oyunlarda yüksek performansa yardımcı olan pek çok model bulabilirsiniz. Apple'ın farkı iyiden iyiye açan i9 işlemcisi, Samsung’un zengin ekran türü seçenekleri ya da Asus  müthiş arka kamera çözünürlüklerini yenilenmiş Bilgisayar da deneyimleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yenilenmiş Bilgisayar ile ikinci el Bilgisayar aynı mı?

Hayır, yenilenmiş Bilgisayar 12 ay garantili olup kredi kartına taksit imkânı ve iade sunabiliyor. Tüm fonksiyonları %100 çalışan yenilenmiş Bilgisayar dış görünümünde kılcal  çizik az olsa bulanabiliyor

Yenilenmiş Bilgisayar hangi işlemlerden geçiyor?

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığınca onaylı Yenileme Merkezlerinde yazılım ve donanım açısından teknik uzmanlarca test ediliyor. Dış görünüşü de sıfıra yakın bir hâle getiriliyor.

Yenilenmiş Bilgisayar güvenilir mi?

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından yetkilendirilen, onaylı yerlerin Bilgisayar tercih ederek kendinizi güvende tutabilirsiniz. Ek olarak yenilenen Bilgisayarda cihazdaki önceki veriler kalıcı olarak silinir.

 

Havale / EFT (%5) :11,856.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5