Toplam 654 blog | 1. Sayfa
Microsoft ve Samsung, iş ve oyun alanlarında size güç vererek ortaklığı genişletiyor
20.11.2020
Bugün, iş ve oyun genelinde size yardımcı olmak için Microsoft'un üretkenlik için Samsung'un yeni cihazlarını Microsoft 365, Windows 10 ve Xbox genelinde en iyi uygulamalar ve hizmetlerle bir araya getirerek, Samsung ile ortaklığımızdaki en son yenilikleri paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.
VİSİO PROFESSİONAL 2016
20.11.2020
Microsoft, Visio 2016'nın bir önizlemesini yayınladı, böylece artık tek bir görünümde birden çok zaman çizelgesi çubuğuna sahip olabilirsiniz ve zaman çizelgesi çubuklarının tarih aralığını projenizin belirli bir aşamasını temsil edebilecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Visio başlangıç ??özelliği şimdi daha kolay hale getirmek için yenilendi. Visio diyagramı oluşturma, Visio'da yeni olan ve sunulan zengin araç setine alışkın olmayan biri için korkutucu olabilir. Başlarken deneyimi artık, kullanıcılara bu şablon için çok temel senaryoların bazılarında yardımcı olacak, önceden hazırlanmış bir dizi başlangıç ??diyagramı sağlayarak Visio tuvalini daha davetkar hale getiriyor. Ek olarak, diyagramla birlikte sağlanan, kullanıcıların diyagram oluşturma deneyimlerini düzenlemelerine ve tamamlamalarına yardımcı olan bazı ipuçları vardır. Visio'yu kullanmak her zamankinden daha kolay.
Windows 10'da PERFORMANS ARTTIRMA
20.11.2020
Windows 10'da PC performansı Bilgisayarınız yavaş çalışıyorsa, aşağıdaki öneriler işleri hızlandırmaya yardımcı olabilir . İpuçları sırayla listelenmiştir, bu nedenle ilki ile başlayın, bunun işe yarayıp yaramadığını görün ve bir sonraki adıma geçin.
Bu bir paket! Tatil sezonu için 6 harika Windows bilgisayar
31.10.2020
Her yıl tatillerden önce, ortaklarımızın son 12 ayda pazara sunduğu tüm Windows PC'lere bir göz atıyor ve ailem ve arkadaşlar için harika bir hediye olacağını düşündüğüm bazılarının bir listesini yapıyorum. 2019'da Windows PC yetenekleri ve sağladıkları deneyimler gelişmeye devam ederek olağanüstü ekranlar, yüksek kaliteli ses, her zamankinden daha fazla bağlantı seçeneği ve olağanüstü pil ömrü sunan güzel, şık ve güçlü cihazlarla sonuçlandı. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda bilgisayar var, bu nedenle listemdeki herkes için harika bir Windows bilgisayar bulmak çok kolay.
Microsoft, ek destekle Windows 10 IoT'yi ikiye katladı
21.10.2020
IoT cihazları üreten şirketler, donanım ve yazılımlarından zorlu beklentilere sahiptir. Microsoft, zorlu ortamlarda çalışan ve uzun yıllar dayanması beklenen cihazlar için yüksek kaliteli, güvenilir IoT çözümleri sunmaya kendini adamıştır. On yıllardır Microsoft gömülü ve IoT pazarlarındaki müşterilere hizmet veriyor ve bu pazara yönelik yatırımımızı ve bağlılığımızı artırmaya devam ediyoruz.
Windows 10 İpucu: Bilmeyebileceğiniz beş klavye kısayolu
21.10.2020
Size şu anda Windows Mixed Reality'de yapabileceğiniz 10 şeyi ve çalışma alanınızı iki basit adımda nasıl temizleyeceğinizi gösterdik - bugün size bilmediğiniz beş klavye kısayolu göstereceğiz!
Windows 10 İpucu: Bilmeyebileceğiniz beş klavye kısayolu
17.10.2020
Size şu anda Windows Mixed Reality'de yapabileceğiniz 10 şeyi ve çalışma alanınızı iki basit adımda nasıl temizleyeceğinizi gösterdik - bugün size bilmediğiniz beş klavye kısayolu göstereceğiz!
Windows 10 İpucu: Surface Kulaklıkların nasıl kurulacağını ve kullanılacağını öğrenin
17.10.2020
Surface Kulaklıklar ile çevrenizdeki dünyayı ayarlayarak en önemli olanı ayarlayabilirsiniz. Kulaklıklarınız ve Surface'ınız ile ofisiniz, stüdyonuz veya kitaplığınız ihtiyacınız olan her yerde. Dinlemenin daha akıllıca bir yolunu buldunuz.
Windows 10 bilgisayarlardaki 4 yeni 'Önce Gözler' oyununda aksiyonu gözlerinizle kontrol edin
17.10.2020
Göz hareketlerinin oyunu kontrol ettiği dört yeni "Önce Gözler" oyunu artık Windows 10 PC'ler için Microsoft Store'da mevcuttur: " Tile Slide ", " Match Two ", " Double Up " ve " Maze ".
Windows 10 erişilebilirliğinde neler geliyor
13.10.2020
Bugüne kadarki tüm geri bildirimler için teşekkür ederiz. Lütfen gelmeye devam edin! Kullanıcılarımız, özellikle Windows Insider'lar, hangi iyileştirmelerin en önemli olduğunu anlamamıza yardımcı olarak Windows 10 erişilebilirliğini şekillendirmeye devam ediyor. Bize en iyi nasıl ulaşacağınıza dair bilgiler bu yazının sonunda yer almaktadır.