Toplam 618 blog | 1. Sayfa
IFA 2019'da tatiller erken geliyor
24.09.2020
Bu hafta IFA 2019'un PC ve IoT ekosistemi ortaklarımızla buluşması için Almanya'nın Berlin kentinde olmanın mutluluğunu yaşadım. Bu benim için her zaman heyecan verici bir zaman çünkü bu tatil sezonunda çıkacak tüm yeni bilgisayarları ve akıllı uç cihazları görebiliyorum. Geçen hafta, ortaklarımız Acer , ASUS , Dell , Lenovo ve Razer , hem tüketici hem de ticari müşterilerin kesinlikle isteyeceği yeni Windows 10 bilgisayarlarını duyurdu .
Müşterileri bulundukları yerde karşılamak için Windows 10'da yeniliği hızlandırmak
23.09.2020
Üç ay önce Windows ve Cihazlarda liderlik görevini üstlendim. Beni bu konuda heyecanlandıran şey, inanılmaz ekiplerimizi dünyanın her yerinden bir milyar insanın çalışmak, öğrenmek, yaratmak ve eğlenmek için her gün güvendiği bir ürün üzerinde bir araya getirme fırsatıydı. Rolü üstlendiğimizden beri dünya, çoğumuzun hala alışmakta olduğu bir şekilde değişti. Evden çalışmaya, ekiplerimizle uzaktan işbirliği yapmaya ve dört çocuğumun evden öğrenmesini sağlamaya alışıyorum.
Gelecek Windows 10 sürümündeki Cortana: gelişmiş güvenlik ve gizlilik ile üretkenliğinize odaklandı
23.09.2020
Microsoft 365'teki yapay zeka, insanların Microsoft 365 uygulamalarıyla nasıl etkileşimde bulunduğunda önemli bir değişikliğe neden oluyor. Deneyimlerimiz sizi kişiselleştirir ve size uyarlar, sizi destekler ve becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olur. Bu değişimi, Microsoft 365'teki kişisel üretkenlik yardımcınız Cortana aracılığıyla etkinleştirdiğimiz kişiselleştirilmiş deneyimlerde görebilirsiniz. Cortana, gününüzü takip etmenize, zamandan tasarruf etmenize ve en iyi işinizi yapmanıza yardımcı olur.
Windows 10: Aylık 1 milyar aktif cihazla dünyaya güç veriyor
23.09.2020
Windows 10'un piyasaya sürülmesinden bu yana, odak noktamız insanları sahip olmaktan, seçmeye ve Windows'u sevmeye yönlendirmekti. Windows 10'un her yeni sürümünün piyasaya sürülmesiyle, düzeltmeler yaptıkça ve yeni özellikler ve deneyimler ekledikçe müşteri memnuniyetinin arttığını gördük. Müşterilerin Windows 10'u seçtiği ve sevdiği için alçakgönüllüyüz ve insanları nerede olurlarsa olsunlar oluşturmaları, eğitmeleri ve iletişim kurmaları için güçlendirebilecek güvenli, güvenilir bir platform için daha önemli bir zaman olmamıştı.
Microsoft Expressive Pixels: yaratıcılık, katılım ve yenilik için bir platform
18.09.2020
Bilgisayarınızın başında, evde oturuyorsunuz, uzaktan çalışıyorsunuz. Senin de aynısını yapan bir partnerin var.
Surface Duo'daki yeni Microsoft Edge, platformlar arası rahatlığı sergiliyor
18.09.2020
Geçtiğimiz yıl boyunca Microsoft Edge ekibi, web'de gezinen, statükoya meydan okuyan ve bir tarayıcıdan daha fazlasını bekleyen insanlara tamamen yeni bir deneyim sunmak için çalışıyor. İnsanların daha fazlasını başarmalarına yardımcı olmak için daha fazla gizlilik, performans ve üretkenlik sağlama taahhüdüyle yeni Microsoft Edge'i Ocak ayında piyasaya sürdük.
Yeni Razer Blade 15,6 ”dizüstü oyun bilgisayarına hızlı bir bakış
18.09.2020
Windows 10 tarafından desteklenen yeni Razer Blade, 15,6 ”bir dizüstü oyun bilgisayarıdır: güç ve taşınabilirliğin mükemmel dengesi.
Bu hafta sonu Korsan Gibi Konuşma Gününü Sea of ??Thieves'ten ikramlarla kutlayın
18.09.2020
“Arr” ve “Ahoy Matey” inizi uygulama zamanı; bu hafta sonu Korsan Gibi Konuşma Günü.
Dell'in yeni Inspiron Masaüstü Oyun Bilgisayarı ile yapabileceğiniz dört şey
18.09.2020
Bugün, E3'ten önce Dell, Windows 10 tarafından desteklenen Inspiron Oyun Masaüstü bilgisayarlarını en yeni 2. Nesil AMD Ryzen işlemcilerle (8 çekirdekli, 16 iş parçacığına kadar) güncelleyerek oyunculara erişilebilir bir fiyata güçlü performans sağladığını duyurdu.
Ultimate Game Sale'de büyük puan almanın 6 harika yolu
16.09.2020
Nihai Oyun İndirimi * geri döndü! Şimdi büyük tasarruf etmek ve yavaşlayan oyun bilgisayarınızı yükseltmek, en çok beğenilen bilgisayar oyunlarını stoklamak veya Microsoft Store'dan yeni oyun klavyesi ve faresini almak için mükemmel bir zaman . Nihai Oyun İndirimi şimdiye kadarki en büyük satışımız olsa da, indirim 30 Temmuz'da sona erdiği için şimdi tüm bu fırsatların üzerinden atlamanız gerekiyor.