Toplam 233 blog | 1. Sayfa
ASUS sonbaharda yeni cihazları duyurdu
04.04.2020
Bugün ASUS, portföylerindeki bazı cihazlarında bir sürü güncelleme duyurdu. Bir sonraki cihazınızda stil, taşınabilirlik veya değer arıyorsanız, ASUS'un bu yeni tekliflerini kontrol ettiğinizden emin olun.
Sony üç cesur yeni cihaz piyasaya sürüyor
04.04.2020
Sony'nin son birkaç aydır inanılmaz derecede meşgul olduğu, bugün piyasaya sürdükleri yeni cihazların üçlüsünü parlatıp mükemmelleştirdiği açık. Bu güzellikler zarif, sofistike ve spot ışığa ya da yakınınızdaki bir oturma odası ya da ofise hazır!
Skype, Windows Phone 8 uygulamasına görüntülü mesaj ekliyor
04.04.2020
Skype bugün Windows Phone 8 uygulamasını güncelledi ve 2.10 sürümü çok sevilen bir Skype özelliği ekliyor: görüntülü mesajlaşma .
Yalnızca bugün:  Amazon.com'daki Nokia Lumia 1020'de 100 ABD doları tasarruf edin..
04.04.2020
İnsanlara hızlı davranmalarını veya şimdi satın almalarını söylemek, iyi giyilen bir pazarlama klişesidir.

Bu sefer ciddiyiz.
Lenovo, IFA 2013'te yeni ThinkPad Ultrabook'larını duyurdu
04.04.2020
Lenovo bugün IFA 2013'te daha ince ve daha hafif ThinkPad'leri sunuyor. Bu yeni ThinkPad'ler, çerçeve boyutunda% 20'ye kadar azalma ile diğer ThinkPad'lerden% 20 daha ince olan form faktörlerini içerir. Ayrıca yeni ThinkPad hassas klavyesi ve Windows 8'de hareketleri destekleyen daha büyük bir çoklu dokunma izleme dörtgenine sahiptir. Ayrıca, isteğe bağlı harici pilleri, aygıtı kapatmaya gerek kalmadan Lenovo'nun “Power Bridge” teknolojisinin izniyle bu yeni ThinkPad'lerden değiştirebilirsiniz. Bu harici piller üretkenliği 10 saatten fazla uzatmak için!
Disney'in filminden ilham alan Wreck-It Ralph, 100'den fazla seviye ve 5 oyunla geliyor..
04.04.2020
Büyük, sevimli Ralph ve isabet Disney filminden onun dostları Windows Phone 8 için Oyunbozan Ralph ($ 0.99) 'de telefonunuzda araya gelir..

Oyun, filmin en unutulmaz sahnelerinden esinlenerek beş eğlenceli oyun sunuyor. Orada Fix-It Felix Jr Ralph harap ne düzeltmek; Çavuş Calhoun gibi giyinmenize ve cy-bug'ları patlatmanıza izin veren Hero's Duty ; Gazlı jet paketlerinin sizi zirveye çıkarmaya yardımcı olduğu Tatlı Tırmanıcı ; Turbo Time , altın için ateşli bir yarış; ve Uçuş Komutanlığı , tüm pilot becerilerinizi güçlendiren çılgınca eğlenceli bir uçuş simülatörü.
Bugünkü Nokia duyurusu üzerine düşünceler
03.04.2020
Nokia ile ilgili duyurumuzla , Microsoft'u dönüştürme stratejimizi yerine getirmek için büyük bir adım atıyoruz . Benim için inanılmaz derecede ödüllendirici bir yolculuktu. Windows Phone çabalarının mühendislik lideri olarak, Windows Phone'un doğumunda ve Nokia ile orijinal ortaklığımızın önemli bir parçasıydım. Benimle ekibin Nokia için değerli bir ortak olmanın ne kadar önemli olduğunu ve aynı zamanda harika bir ortak, donanım ve yazılım ekosistemi oluşturmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorum.
Acer, IFA'da Aspire R7 dahil olmak üzere güncellenmiş cihaz modellerini duyurdu
03.04.2020
Bugün Almanya'daki IFA'da Acer, cihazlarının birçoğunda güncelleme olduğunu duyuruyor.
Özel: Crackle'ın yeni uzun metrajlı gerilim filmi “Extraction” ı ilk izleyen siz olun
03.04.2020
Sony'nin Crackle dövüş sanatları fiske sonraki Perşembe günü prömiyeri ile kendi orijinal uzun metrajlı filmler üretmeye başlamak için en son dijital ağdır Ekstraksiyon. Ancak antsy Windows Phone aksiyon bağımlıları beklemek zorunda değil: Crackle bize özel bir erken geçiş veriyor. Sadece ücretsiz Crackle uygulamasını indirin ve izlemeye başlayın. (Patlamış mısır dahil değildir.)
Windows Phone kötü amaçlı yazılımlara karşı nasıl koruma sağlar
03.04.2020
Her iki haftada bir, insanları kötü amaçlı uygulamaların tehlikesi hakkında uyaracak başka bir rapor görüyoruz - konumunuzu izleyen, şifrelerinizi çalan, telefon faturalarını kapatan veya daha da kötüsü.