Toplam 526 blog | 1. Sayfa
Donanım ortaklarımızın düşük maliyetli Windows aygıtları oluşturmalarına yardımcı olmak
04.07.2020
Önümüzdeki birkaç hafta içinde Taipei'de Computex'e yol açan donanım ortaklarımızın çoğunun yeni Windows cihazlarını duyurduğunu göreceksiniz.
Boomdizzle'ın Liquid MyConnect Studio'su artık Windows Mağazası'nda
04.07.2020
Kendi ritimlerinizi karıştırmak ve arkadaşlarınızla kendi müzik parçalarınızı oluşturmak ister misiniz? LL Cool J's Boomdizzle'dan Liquid MyConnect Studio'ya göz atmalısınız. Liquid MyConnect Studio, bir arkadaşınızla bağlantı kurmanıza ve müzikleri gerçek zamanlı olarak kaydetmenize, yeniden düzenlemenize ve düzenlemenize olanak tanıyan sanal bir müzik stüdyosudur. Gitmeye hazır bir şarkınız olduğunda - orijinal olarak oluşturulan müziğinizi İnternet üzerinden paylaşabilirsiniz. Şunları yapabilirsiniz LL yeni Sıvı MyConnect Studio, Windows Store'dan ücretsiz münhasıran J'nin Boomdizzle Soğuk indirmek .
Windows ve Windows Phone için popüler uygulamalar ve oyunlar için en son güncellemelerin toplanması
04.07.2020
Seni bilmiyorum ama bir uygulamanın veya oyunun güncellendiğini gördüğümde hep heyecanlanıyorum. Son birkaç hafta boyunca, Windows ve Windows Phone için birkaç popüler uygulama ve oyun bazı güzel güncellemeler aldı. Bu güncellemelerdeki yenilikleri bir araya getirmenin yararlı olacağını düşündüm.
Red Stripe Fırsatları: Zombiler Zıplayamaz, Oxford İleri Düzey Öğrenen Sözlüğü, Ejderhanın İni ve da
04.07.2020
Eğer aldıysanız , Windows Store güncelleştirme bu hafta müşterilerine yaymaya başladık o, bizim kırmızı şerit Fiyatları Mağaza Ana sayfada bulmak artık daha kolay olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Sayfanın sol alt kısmındaki "Koleksiyonlar" alanına bakın veya üstteki yeni gezinme çubuğunda "Koleksiyonlar" a hafifçe vurun.
Maleficent Free Fall artık Windows ve Windows Phone için de mevcut
04.07.2020
Siz (veya çocuklarınız) Disney'in Dondurulmuş Serbest Düşüşünden gerçekten hoşlanıyorsanız, yaklaşan epik canlı aksiyon filmi Maleficent - Maleficent Free Fall'tan esinlenerek yeni oyunlarının tadını çıkaracaklar. Maleficent Free Fall şimdi Windows Mağazası'ndan ve Windows Phone Mağazası'ndan edinilebilir !
Lumia 630 bu hafta Asya'da satışa çıkıyor, Windows Phone 8.1 ile geliyor
02.07.2020
Parlak ve renkli Lumia 630 bu hafta Asya'da satışa sunulacak, ardından Avrupa ve ABD daha sonra gelecek. Lumia 630 ayrıca uygun fiyata daha fazla esneklik sunan çift ??SIM'li bir versiyona sahiptir . Lumia 630, Windows Phone 8.1 ile gelen ilk akıllı telefon. Joe Belfiore'nin bu blog yazısında Windows Phone 8.1'deki tüm şaşırtıcı yeni özellikleri okuyabilirsiniz .
Lenovo, ThinkPad 10 tableti ve ThinkStation P300'ü duyurdu
02.07.2020
Lenovo , dün işletmeler için mükemmel seçenekler sunan iki yeni Windows aygıtı duyurdu : ThinkPad 10 tablet ve ThinkStation P300.
Geliştiriciler için Windows Phone 8.1 Önizlemesi Güncelleştirmesi
02.07.2020
Bugün bir ay önce yayınlamaya başladığımız Geliştiriciler için Windows Phone 8.1 Önizlemesi'ne harika bir yanıt aldık . Geliştiriciler (ve meraklılar) yazılımı hızlandırıyor ve bize harika geri bildirimler veriyor. İnsanlar Cortana, Action Center ve Word Flow klavyesi gibi yeni özellikleri şekil yazılarıyla seviyorlar. Dünyanın en kişisel akıllı telefonunu daha da iyi hale getirmeyi başardık ve insanlar oldukça dolu. Önizlemeye katılan ve bize deneyiminizi anlatan hepinize teşekkürler.
Spotify güncellemesi, Windows Phone'da Keşfet ve Gözat'ı getiriyor
01.07.2020
Şubat ayında Spotify, bu bahar Windows Phone uygulamalarında bazı büyük güncellemeler yayınlayacaklarını açıkladı . Ve bugün, bu güncellemelerin ilki yayınlandı . Bu güncelleştirme, Yeni Sanatçıları keşfetmeyi ve mükemmel çalma listesini bulmayı her zamankinden daha kolay hale getiren Keşfet ve Gözat özelliklerini Windows Phone'a getiriyor.
Alaska Airlines uygulaması Windows Phone Store'a uçuyor
30.06.2020
ABD'nin Batı Kıyısında burada büyürken, Alaska Havayolları'nı biraz uçurdum ve bugün özellikle ailemi ziyaret etmek için Portland'a uçmak istediğimde hala yapıyorum. Ancak, Alaska Havayolları sadece Batı Sahili çevresinde değil tüm Kuzey Amerika uçar. Alaska Havayolları'nda biraz uçuyor musunuz? O zaman şimdi Windows Phone için mevcut olan Alaska Airlines uygulamasını isteyeceksiniz . Alaska Airlines uygulaması ile mevcut rezervasyonları yönetebilir, yeni bir seyahat rezervasyonu yapabilir, check-in yapabilir, biniş kartınızı alabilir ve uçuşunuzu takip edebilirsiniz - doğrudan Windows Phone'unuzun rahatlığından. Ayrıca Kilometre Planınızı da yönetebilirsiniz.