Alışveriş Sepetim

7 Şubat Haftası için Windows Insider Haber Bitleri

Merhaba Windows İçerdekiler! Bugün Microsoft genelinde Insider'lar için alakalı olduğunu düşündüğümüz güncellemelerin bir hafta sonu özetiyle yeni bir şey deniyoruz.

Windows 10 Insider Önizleme Derlemesi 19559

Insider Preview Build 19559'u bu haftanın başlarında Fast ring'e çıkardık . Bu yapıya nelerin dahil olduğu ve bilinen sorunlarla ilgili tüm ayrıntılar için – buradaki blog gönderimize göz atın .
Eğer inşa ettiği İçeriden halka son SDK'lara ve Sunucu İçeriden Önizleme inşa dahil ne tam bir görünüm istiyorsanız, unutmayın sından  Uçuş Hub .

Windows Insider Podcast Bölüm 27

Jason ile Windows Insider Podcast'inin 27. Bölümüne göz atın ! Bu bölümde – Jason, Windows Insider Programının geçici lideri Ian Todd ile röportaj yapıyor. Yeni liderliğimiz için devam eden arayış devam ederken, Ian programın geleceğinden ve sırada ne olduğu üzerinde nasıl çalıştığımızdan bahsediyor. Ayrıca Jason, podcast'in nasıl yapıldığına ve ekibimizin içerik uzmanı Allison Shields ile programın pazarlama içeriği için sırada ne olduğuna da bakıyor.

Siyah Tarih Ayını Bing ile Kutlayın!

Siyahların tarihindeki anlar hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Siyah tarihinin bazı tarihi ilklerini ve anıtsal olaylarını paylaştığımız anları atlı karıncaya göz atın Juneteenth'i, Shirley Chisholm'un seçilmesini ve daha birçok etkileyici anı vurguluyoruz. Siyah tarih ayını kutlayın ve burada Bing ile öğrenin !

Microsoft Kenar Güncellemeleri

Dev Channel'dan Edge derlemeleri çalıştıran Insider'lara dikkat – Edge Ekibi Şubat ayının ilk Geliştirme Kanalı güncellemesini yayınladı! 81.0.410.1'de yer alan iyileştirmelere buradan göz atın .
Edge Ekibi ayrıca, yeni Microsoft Edge'in artık 10 dilde (İngilizce'ye ek olarak) yerelleştirilmiş DevTools'a  sahip olduğunu duyurdu .

Daha Fazla Windows Terminal Harikalığı

Windows Terminal Ekibinin en son durum güncellemesinde Terminal'e nelerin yakında geleceğine bakın!

16.8.2021

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.