Alışveriş Sepetim

2012 Seçimi: Büyük Kuş, Süngü... ve Bing!

Microsoftiçin özellikle yoğun bir düşüş olmasına rağmen , birçok insan gibi, ABD başkanlık seçimlerini yakından takip ettim, her tartışmayı izledim, pundits dinledim ve en son haberleri takip ettim. Seçimler her zaman gürültülü şeylerdir, ancak bu yıl özellikle bilgi hacmi inanılmazdır - anketler, pozisyon ifadeleri, momentum değişimleri, ulusal ve uluslararası meseleler, gerçek dama ve karşı dama müfrezeleri, ekonomik veriler, adını siz koyabilirsiniz. Bu kadar çok veriyle, gürültüden sinyal çıkarmak gittikçe zorlaşıyor. Neyse ki, birçok veriyi işleme konusunda bir iki şey bilen bir şirket için çalışıyorum :-), bu yüzden seçim günü herkesin bilinçli bir karar vermesine yardımcı olmak için bazı harika kaynaklar yarattık.

Seçim döngüsünün bu noktasında, çoğu seçmen (ve kendimi bu listeye koydum!) sadece *daha fazla* bilgi aramıyor, bunun yerine *güvenilir bilgi* arıyorlar. Bunu göz önünde bulundurarak, aşağıdaki seçim kaynaklarını oluşturduk:

Bing Seçimleri

Bu ateşli çekişmeli siyasi sezonda, bağlayıcılar ve süngüler gibi şeyler birkaç dakika içinde yeni bir anlam alabilir. Bu nedenle, kapsamlı haber yayınları, güncellemeler ve sosyal içgörüler sunarak sizi en ileri durumda tutmak için yeni Bing Seçimlerini oluşturduk - hepsi tek bir yerde. Her taraftan seçime ne olduğunu görmek ister misin? Bing Seçimleri, en son anketler, sosyal konuşmalara tam erişim, sol veya sağ eğilimli bakış açılarına göre filtrelenmiş haberler, anket yerlerini bulmanıza yardımcı olacak bir araç ve Seçim Günü'nde en güncel sonuçlar dahil olmak üzere haberleri istediğiniz gibi sunar. Bing arama teknolojisinden güç alan Bing Elections, Politico, Real Clear Politics, Cook Political Report, AP, Huffington Post ve daha fazlası dahil olmak üzere MSN ve siyasi ortaklıklardan en iyisini sunuyor. Bing, Facebook ve Twitter ortaklıklarına sahip tek arama motoru olduğundan, hem sosyal konuşmaları hem de benzersiz sosyal duyarlılık analizini tek bir yerde sunan, insanların ne söylediğini ve hissettiğini ve sosyal medyada neyin trend olduğunu gösteren tek kaynaktır. Bing Blogu hakkında daha fazla bilgi edinin ve sohbete katılmak ve Google yerine Bing'i seçmek için başka bir neden görmek için www.bing.com/elections ziyaret edin.

Xbox LIVE'da Seçim 2012

Seçim Günü yaklaşırken Xbox, canlı seçim kapsamı, günlük anketler ve gerçek zamanlı veri analizi sağlayan etkileşimli bir merkez olan Xbox LIVE'da Seçim 2012 aracılığıyla Xbox LIVE topluluğuna ilk gerçek etkileşimli televizyon deneyimini sunarak 2012 tartışma sezonunun önemli bir kazananı olarak ortaya çıktı. Başkanlık ve başkan yardımcılığı tartışmaları boyunca Xbox LIVE kullanıcıları, adayın performansları, sorulara verdikleri yanıtlar ve konularla ilgili görüşleri hakkında gerçek zamanlı anket sorularına yanıt vererek görüşlerini tartabildiler. Son başkanlık tartışması sırasında, 100.000'den fazla Xbox LIVE topluluk üyesi, anket sorularına yaklaşık 3 milyon bireysel yanıt verdi ve gönderdi. Xbox LIVE kullanıcıları arasındaki etkileşim seviyesi, soru başına 30.000 ila 35.000 katılımcı ile son derece yüksekti ve Xbox LIVE'da Seçim 2012'yi tarihteki en büyük tek ekran etkileşimli TV deneyimlerinden biri haline getirdi. Etkileşim, Xbox LIVE kullanıcılarının eyalet eyalet oylama sonuçlarını izleyebileceği ve akşam boyunca anketlere katılabileceği seçim gecesi de devam edecek. www.xbox.com/election2012kendiniz kontrol edin.

Democracy Plaza'da Windows 8 için NBC News Uygulaması İlk Kez

30 Ekim'de, Windows 8 için NBC News Uygulaması, NBC News ve Microsoft'un bir haftalık demokrasi ve vatandaşlık kutlaması sunmak için ortaklık yaptığı New York'taki Democracy Plaza'da ilk kez yer alacak. Salı gününden itibaren, tarihi Rockefeller Center seçim siyasetinin merkez üssüne dönüştürülecek - ziyaretçilerin Windows 8 için NBC News Uygulaması ile etkileşime girme ve keşfetme fırsatlarının yanı sıra Plaza'daki 30'dan fazla Microsoft Surface tablet bilgisayardaki yeni Windows 8 yazılımı. Daha fazla bilgi için www.nbcnews.com/democracyplazaziyaret edin.

Excel için Seçim İzleyici Uygulaması

Office ekibi, Excel için Seçim İzleyici uygulamasıyla da seçim eyleminde yer aldı. Uygulama, geliştiricilerin mevcut becerilerini ve .NET, HTML5 ve CSS3 bilgilerini kullanarak ölçeklenebilir ve esnek uygulamalar oluşturmalarını sağlayan yeni Office ve SharePoint için bulut uygulaması modeli kullanılarak geliştirilmiştir. Seçim İzleyici, hayal edebileceğiniz tüm Başkanlık Seçimi verilerini sunar ve insanların Excel'in gücünü kullanarak verileri hem organize etmelerine hem de sıralamalarına ve analiz etmelerine olanak sağlar. Uygulama sürekli olarak en son anket verileri ve tahminler için hem Başkanlık hem de Senato Yarışları için tahminler, PredictWiseverilerine dayanarak , Microsoft Araştırmacısı David Rothschildtarafından yazılan bir blog .

Bing, Xbox, Windows 8 ve Office ekipleri tarafından sağlanan bu harika kaynakları keşfetmek için biraz zaman harcayacağınızı umuyorum. O zaman, abd'deki kayıtlı seçmenlerin hepsi için, umarım 6 Kasım'da oy verirsiniz, mümkün olan en iyi ve en bilinçli kararı verdiğinizi bilerek. Demokrasinin amacı budur.

4.11.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.