Windows 11 Pro ve Office 2021 Dijital Lisans Anahtarı

Marka: Microsoft

269.00 TL

Windows 11 Pro ve Office 2021 Dijital Lisans Anahtarı
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital lisans ürününüzü satın aldıktan sonra faturanız ile birlikte 10 dk. içerisinde mail adresinize gönderiyoruz.

İşlem sırası:

1- Ürünü satın alın.

2- Satın aldığınıza dair onay mesajı tarafınıza gönderilir.

3- Ürünlerinize ait faturanız Mail adresinize gönderilir.

4- Satın aldığınız  lisans anahtarı ile birlikte kurulum ve etkinleştirme rehberi mail adresinize gönderilir.

– Orjinal Microsoft  Onaylı Lisanstır.

– En Son Sürüm Perakende Lisans Anahtarıdır.

– Ürünler tek Pc içindir.

– Tek seferlik etkinleştirme sağlar. Süre sınırı yoktur.

Sıkça Sorulan Sorular:

A- Neden ucuz?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınızda en ufak bir endişe kalmasın.

C- Toplu Alımlarda İndirim Olur mu?

Evet. Toplu alımlar için iletişim geçip, teklif isteyiniz.

D- Fatura Gönderiyor musunuz?

Evet gönderiyoruz. Satın aldığınız ürünün faturası, istek dahilinde  mail adresinize gönderilebilir, 

E- Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanların ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır. Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

Not: Dijital lisans ve yazılımlarda en iyi fiyat ve hizmet kalitesini yazilimbudur güvencesiyle satın alabilirsiniz.

 

Windows 11 Pro + Office 2021 Dijital Lisans Anahtarı ile Orjinal Yazılımların Tadını Çıkarın

 

Etki alanınıza katılın: Ağ dosyalarınızı, sunucunuzu, yazıcınızı ve daha fazlasını kullanmak için Azure Active Directory’ye veya İş veya okul etki alanınıza bağlanabilirsiniz.

Gelişmiş şifreleme: Verilerinizi şifreleme ve güvenlik yönetimiyle korumanıza yardımcı olacak BitLocker ile ek güvenlik sağlayın.

Uzaktan oturum açma: Windows 11, size Uzak Masaüstü ile bağlanma ve oturum açma olanağı tanır ve evde ya da yoldayken Pro PC’nizi kullanır.

Sanal makineler: Hyper-V ile, aynı anda aynı PC üzerinde birden fazla işletim sistemini çalıştırabileceğiniz sanal makineler oluşturup çalıştırabilirsiniz.

Uygulamalarınız Mağaza’da: Windows 11 size Windows Mağazası’nda şirket uygulamalarına kolayca erişebileceğiniz kendi özel uygulama bölümünüzü oluşturmanızı sağlar

 

Windows 11 Pro İşini iyi yapar

 

Windows 11, zaten bildiğiniz Windows’la çok seveceğiniz harika yenilikleri bir araya getirir. InstantGo1 gibi teknolojiler, bilgisayarınızı hızlıca açıp kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlar. Windows 10 ayrıca kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanıza yardımcı olmak için her zamankinden daha fazla yerleşik güvenlik özelliğine sahiptir.

Windows 11 ile Aynı anda birden fazla iş

Dört işi aynı ekrana aynı anda tutturma özelliği sayesinde çoklu görevlerde uzmanlaşın. Ekran kalabalıklaşmaya mı başladı? Daha fazla alana sahip olmak için sanal masaüstü oluşturup yalnızca istediğiniz öğelerle çalışın. Ayrıca tüm bildirimleriniz ve önemli ayarlarınız ulaşılması kolay tek bir ekranda toplanır.

 

Yeni Windows 11 ile Özelleştirilmiş Microsoft Edge ile gizliliğiniz daha da güvende

 

Web’i kendi istediğiniz şekilde kullanmanız için tasarlanmış yepyeni bir tarayıcı. Doğrudan web sayfaları üzerine yazın ve notlarınızı başkalarıyla paylaşın. Dikkati dağıtan şeyleri ortadan kaldıran okuma görünümünü çok seveceksiniz. Ayrıca, aradıklarınızı bulmanızı hızlandıracak geliştirilmiş bir adres çubuğu da var.

 

Yeni Sürüm Continuum Teknolojisi ile Tanışın

 

En iyi ekran daima sizin o an baktığınız ekrandır çünkü Windows 11 etkinliğinizi ve cihazınızdaki deneyiminizi en iyi hale getirir. Ekran özellikleri kolay gezinme için uyarlanır ve uygulamalar en küçük ekrandan en büyüğe doğru sıralanır.

 

Sadece size özel

 

Satın Alın

Windows 11 cihazınız sizi tanır ve varlığınızı gerçekten kişisel yollarla onaylar. Windows Hello ile cihazınız sizi adınızla karşılar ve sizi tanıyıp giriş ekranını atlayarak parolanızı hatırlama veya yazma zahmetinden kurtarır.

 

Eğlence Dünyasına Çığır Açar işletim Sistemi: Oyunlar ve Xbox çok daha fazlası Windows 11 Store’de Sizleri Bekliyor.

 

Xbox One oyunlarınızı Windows 11 PC, dizüstü bilgisayar ve tabletinizde oynayın. Oyun DVR özelliğini kullanarak en kahramanca hamlelerinizi kaydedebilir ve oyunu kapatmadan anında arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

 

Yeni Windows 11 Cortana ile tanışın.

 

Cortana, tüm Windows 11 cihazlarınızda işlerinizi halletmenize yardımcı olmak için çalışan kişisel dijital asistanınızdır. Zamanla sizin hakkınızda daha çok bilgi edinen Cortana, her gün daha da kullanışlı hale gelirken şeffaflığını ve güvenilirliğini de korur.

Yeni  ile Orjinal Office Yazılımı Kullanın

Yeni Microsoft Office 2021 Professional Plus Retail Dijital Lisans Anahtarı Satın Alarak Office Yazılımını Bilgisayarınıza Orjinal Kurabilirsiniz. Microsoft’un üstün işletim sistemiyle çalışacak şekilde tasarlanan Windows için Office 2021 uygulama paketi, her gün daha fazlasını başarmanıza yardımcı olur.

 

Office 2021 Professional Plus Lisans Anahtarı, Tüm Office uygulamalarını Kapsar.

 

Temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm uygulamalar. Office Professional 2021, klasik Office uygulamalarının yanı sıra Publisher ve Access isteyen, Büyümekte olan küçük işletmeler içindir. İşte kullanmak üzere 1 PC’ye yüklenen bir kerelik satın alım. Office 2021 Retail Dijital Lisans Key Satın Alın, hayal ettiğinizden daha fazlasını başarın Word, PowerPoint, Excel ve Outlook gibi Office 2021 uygulamalarında yerleşik olarak sağlanan özelliklerle üretkenliğinizi artırın. Ek işlevselliği kullanın, işbirliğini geliştirin ve daha fazlasını yapın.

 

Office 2021 Professional Plus Lisans Etkinleştirme Anahtarı ile üretkenliğinizi artırın

 

Özel olarak Microsoft’un üstün işletim sistemiyle çalışacak şekilde tasarlanan Windows için Office 2021 uygulama paketi, her gün daha fazlasını başarmanıza yardımcı olur. Office 2021 Lisan Key ile ileriye doğru büyük bir adım atın Windows görüntüsüne tam destek sağlayan güncelleştirilmiş kullanıcı arabirimi, belge paylaşımı, birlikte yazma ve daha fazla görüntüleme seçeneği içeren takvimler gibi Office 2021’in tüm yerleşik seçeneklerini gözden geçirin.

 

Yeni Office 2021 Neler içeriyor?

 

– Word 2021, Excel 2021, PowerPoint 2021, OneNote 2021, Publisher 2021 ve Access 2021.
– Klavye, kalem veya dokunmatik ekran kullanma esnekliği sayesinde, fikirlerinizi en iyi nasıl çalışıyorsanız öyle yakalayın.
– Kolay yoldan ileri düzey bir Office kullanıcısı olun. Şeritteki yeni Göster kutusuna ne konuda yardım istediğinizi yazdığınızda size nasıl yapılacağını gösterir.
– Yeni temalar, sizin için en uygun Office deneyimini seçmenize imkan sağlar. Koyu teması ve Koyu Gri teması gözleri yormayan yüksek karşıtlık sağlarken, Renkli teması ile tüm cihazlarınızda tutarlı olan modern bir görünme sahip olabilirsiniz.
– Bing desteğiyle sunulan ve bir Office dosyasını okuduğunuz sırada size web’den konuyla ilgili bilgiler gösteren Yan Notlar sayesinde okuma deneyiminizi zenginleştirin.
– Ayarlama ve tasarım işlerinin çoğunu, Başlangıç ekranındaki şablonlardan biri sizin için halletsin, siz de fikirlerinize ve verilerinize odaklanın
– Word belgelerindeki yorumları izleyin ve yeni yanıt düğmesiyle bunları tamamlandı olarak işaretleyin.
– PDF’lerdeki içeriği doğrudan Word’e alın. PDF’leri açıp paragrafları, listeleri ve tabloları tıpkı alışkın olduğunuz Word belgelerinde yaptığınız gibi düzenleyin.
– Excel’de bilgileri biçimlendirmekle zaman kaybetmeden verilerinizi hızla analizlere dönüştürün. Yeni araçlar düzeninizi tanır ve verileri otomatik olarak doldurur.
– Excel’deki yeni modern çizelgeler ve grafikler, işletme verilerinizle ilgi çekici anlamları keşfetmeniz ve anlatmanız için daha fazla yol sunar. Excel, verileriniz için en uygun çizelgeleri önerir ve verilerinizin nasıl görüneceğine ilişkin bir önizleme sağlar.
– Excel’de, geleceğe dönük eğilimleri tek tıklamayla görselleştirme olanağıyla artık verilerinize ilişkin temel tahminler oluşturabilirsiniz.
– PowerPoint sununuzu İnternet üzerinden bir bağlantısını göndererek veya ücretsiz Office Sunu Hizmetini kullanarak paylaşın; izleyicileriniz her yerden sizi izleyebilsin.
– OneNote not defterlerinize Excel elektronik tabloları, diyagramlar, ses klipleri, videolar ve neredeyse diğer tüm dosya çeşitlerini ekleyin. Notlarınız kaydedilir, arama yapılabilir hale gelir ve diğer cihazlarınızdaki OneNote uygulamalarıyla eşitlenir, böylece bunları her yerden kullanabilir ve paylaşabilirsiniz.
– Satır içi yanıtlar (ilk ileti gövdesinin içine yerleştirilmiş yanıtlar) sayesinde Outlook’ta e-postaları daha hızlı yanıtlayın. Yanıtınızı, Okuma Bölmesi’ne yazmanız yeterlidir.
– Publisher’daki çevrimiçi fotoğraf yazdırma seçenekleriyle zamandan tasarruf edin.
– Access’te ilişkili bir tablo veya sorgudan alınan verileri hızla listeleyip özetleyin. Bir öğenin ayrıntılı görünümünü açmak için öğeye tıklamanız yeterlidir.
– Ev işletmeleri ve çok küçük işletmeler için

Havale / EFT (%5) :255.55 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
S*** S***********
00 0000
etkinleştirme için detsek verdıler dırek kurdular
Y********* Y*******
00 0000
vallahi çok hızlı geldi
B**** Ş***
00 0000
basasrılı buldum
A**** S******
00 0000
windows 10 home lisanslı yeni aldığım bilgisayarımı sorunsuz bir şekilde pro sürüme dönüştürmeme yardımcı oldukları için teşekkür ederim. 4′üncü alışverişimdi, dört dörtlük (4/4) bir hizmet verdiklerini ifade etmek isterim.
A* E*****
00 0000
emeklerine ellerinize sağlık teşekkür ederim
R****** D*******
00 0000
Sorunumu başarılı bir şekilde çözdü. çok teşekkür ederim.
T***** V*********
00 0000
iyi
M******** U*****
00 0000
çok iyi teşekkür ederim
T**** O*****
00 0000
Hem windows11 hem de Office 2021 aldım. Windows′da hiç bir sorun çıkmadı Office lisansını kabul etmedi Akşamın saat 7′sinde mail yazdım anında cevap verdiler, anydesk′ten bağlanıp 5 dakikada hallettiler. Çok ama çok memnunum. ÇOk teşekkür ederim
Ö**** B******
00 0000
saat 23:25 de win 11 ve office 2021 siparişi verdim 23:26 da şifreler geldi. daha ne diyeyim.
N**** Ö********
00 0000
ilginiz için teşekkür ederim
B****** G***
00 0000
saolun
B**** E*****
00 0000
harika başka söz bulamıyorum
V***** T*****
00 0000
Office 2021 aktivasyon sorunu yaşadık hemen dönüş yaptılar ve çözüldü teşekkürler
V***** T*****
00 0000
saolun varolun
Ş******* Ş********
00 0000
Siparişi verdiğim anda,şifreler mail olarak geldi, güvenle alabilirsiniz
İ****** U****
00 0000
harika sorunumu dakikalar içinde hallettiler çok teşekkür ederim. Sorunsuz bir şekilde herşey çalışıyor kesinlikle tavsiye ediyorum umarım daha sonra sorun olmaz.
İ****** U****
00 0000
windows etkinleştirmede sorun yok tşk
U**** k***
00 0000
daha ödeme ekranından çıkmadan ürün kodları mail olarak ulaştı. hızlı ve güvenilir hizmet
A**** K***
00 0000
office kuramadım destekleri ile beraber kurdum tek geçerim bu firmayı
O*** M*****
00 0000
Windows11 ve Office 2021 sorunsuz şekilde kurulup etkinleştirildi. Teşekkür ederim.
E*** A******
00 0000
herşey için teşekkür ederim
G****** A*****
00 0000
Sorunsuz kurulum, satış sonrası kesintisiz destek. Teşekkürler :)
S**** K*****
00 0000
ne diyim ki teksiniz
B************ K***
00 0000
teşekkür ederim
M****** S********
00 0000
göndermiş oldugunuz windows 11 pro ürün kodu yapamadım megerse ben yanlıslık yapmısım dessek vermeleri sanıyesınde ıdı sasırdım acıkcası gızel hızmet 10 üzerinden 10
Ş********* Ç******
00 0000
gereklı detsekler verıldı
00 0000
ürünlerde sorun yaşadım gereklı desteklerı hemen verdıler
A********* A****
00 0000
destek 10 numara
R****** C******
00 0000
Sürekli Alış veriş Yaptıgım Bir Site ve Alışveriş Sonrası Desktekleride Hızlı
e***** i***
28 Temmuz 2023
Ödeme düşmesi ile kodların otomatik olarak gelmesi bir oldu. Kodların çalışacağı ürünlerin indirme bağlantılarına kadar eklemişler otomatik maillere, helal olsun. Win11 pro aktivasyon kodu çalıştı, şimdi office iniyor, onda sorun çıkmadıktan sonra gelip yorumumu değiştirmem bilin ki çalışmıştır bu yorum böyle duruyosa :D
b******* o****
14 Haziran 2023
Çok terettütle almıştım ama mükemmel çıktı. Teşekkür Ederim.
M**** U****
25 Mayıs 2023
Office 2021 ürünü için anahtar satın aldım. Hızlı bir şekilde telim edildi ve sorunsuz şekilde aktive dip kullanabildim. Memnunum.
M****** C****
09 Mart 2023
Teşekkür ederim. Havale ile alım yaptım 5-6dkya onaylandı. Mail adresime ürün key'leri geldi. Sistem ayarlarına girdim ve etkinleşti. Office içinde indirme linki geldi ve ürün aktivasyon geldi. Onlar da çalıştı.
İ******* Ö****
07 Mart 2023
5 dk içinde mail adresime lisanslar ulaştı.

Yükleme ve lisanslama işlemleri ile ilgili canlı destek birimi anında geri dönüş yapıyor. İki üründen de bir sıkıntı yaşamadım.
E**** S******
04 Mart 2023
hızlı ve sorunsuz teslimat ve sorunsuz lisans teşekkür ederim
r****** H******
12 Şubat 2023
inanılmaz hızlı bir şekilde win11 lisansladım. office 21 de harika oldu. virüs bulaştırmadan sorunu çözdüm.
E*** M********
27 Ocak 2023
3-4 Senedir yazılımbudur kullanıyorum. Günün hangi saatinde olursa olsun her zaman destek veriyorlar. Şimdiye kadar aldığım hiçbir yazılımda sorun yaşamadım. Herkese öneririm. Düşünmeden gönül rahatlığı ile kullanabilirler.
s**** i***
20 Ocak 2023
Çok öncedende win 10 almıştım o zamanda sıkıntı olmamıştı, şimdi de win 11 pro + ve ofice aldım ikisi de sıkıntısız calıştı.
İ***** T****
04 Ocak 2023
Öncekiler gibi bu da sorunsuz aktif edildi. teşekkürler
Ç******* Ö******
03 Ocak 2023
Merhabalar, kendi bilgisayarım için geçen sene win10 key almıştım, şuanda ise kardeşim için win11+office key paketi sipariş ettim. İlk iş günü içinde mail geldi, ürünümüzü aktive ettik. Çok teşekkürler. :)
Ö***** Ü****
12 Aralık 2022
arkadaşımın tavsiyesi üzerine tercihim sitenizden yana oldu. anahtarlar yardımcı kurulum videoları ile birlikte gönderildi. uygun fiyat ve kaliteli hizmet için teşekkür ederim.
E**** Ö*******
08 Aralık 2022
Keyleri dün aldım ve aktif ettim. Sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Office için indirme linki ve aktivasyon işleminin nasıl yapılacağını gösteren bir video da gönderilmiş. Ama böylesi çok daha konforlu ve rahat geldi bana. Çekinmeden alabilirsiniz.
F**** K*********
28 Kasım 2022
Aldığım tüm keyleri buradan temin etmiştim ve halen buradan temin etmeye devam ediyorum, hiçbir sorun veya sıkıntı yaşamadan aldım. Teşekkür ederim Yazılımbudur...
R**** İ*****
08 Kasım 2022
Çok memnun kaldım gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Windows 11'e geçmek de ayrı bir mutluluk, güvenilir ve kaliteli satın alım herkese tavsiye ederim ve yazılımbudur.com'a Teşekkürlerimi sunarım.
M**** S*****
07 Kasım 2022
Mailim hemen geldi. Güvenli ve hızlı alışveriş için teşekkür ederim. Şu anda kullanmaktayım ve herhangi bir sorunum yok.
A**** H*********
05 Kasım 2022
4 senedir kullandığım keylerde sıkıntı yok, eyw
e**** e****
01 Kasım 2022
Güvenilir satış oldu hızlı dönüş hızlı kargolama sorunsuz bir alışveriş oldu yazılımbudur.com'a Teşekkür ederim.

S***** K*******
31 Mart 2023
Mükemmel seçim tavsiye ederim fiyat olarak da çok uygun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5